ALO PAKET SERVİSİMİZ MEVCUT OLUP,

KAPIDA NAKİT VEYA VİSA KREDİ KARTLARI İLEDE ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ.

 

HASPIDE; usta ve deneyimli personelleriyle hizmet vermektedir... Lahmacun severlerin özellikle adresi konumundadır...Lahmacun ve pidenin yanısıra tüm ızgara çeşitlerinide müşterilerinin damak zevkine sunan mekan, geniş ve refah atmosferiylede ayrıca dikkat çekmekte.... Ev ve işyerlerinede süratli bir şekilde servis imkanı sunan mekan, ziyaretçilerin hoşnutluğunu kazanmakta... HAS KEBAP VE PIDE SALONU işletmeleri olarak Kayseri’nin en gözde ve tam merkezinde hizmet vermeye başladık.

İşletmemiz bünyesinde bulunan tüm çalışanlarının özenle seçilmiş olması ve her birinin kalifiye eleman olması gücümüze güç katmaktadır.

Müşterilerimizin memnuniyeti işletmemizin önem arzı bakımından ilk sıradadır. Kaliteli ve seçkin markaların kullanıldığı ürünlerimizin tadı profesyonel aşçılarımızın hünerlerinden meydana gelmektedir.

Toplam 20 kişilik tecrübeli personelimizle bölgede en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin muhteşem Kayserimizin yöresel yemeklerin lezzetini haspide ürünleriyle vermekteyiz.

Hedeflerimiz gıda sektöründe farklı lezzetlerle bölgemizin adından sıkça söz ettirmek ve her geçen gün işletmemizin büyümesini sağlayarak bölgemizde istihdamı artırmaktır. Yine bölgemizde gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine kültürel anlamda destek vererek Has Pide ve Kebap Salonu olarak görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirmektir.

SERHATİM   SERHATİM

 

 
 

HAS PİDE LAHMACUN VE KEBAP SALONU

Mevlana Mah. Timuçin Cad. No: 26 / B

Anayurt - Talas / KAYSERİ

Tel: 0352 431 42 49  - 0352 431 42 50

Has Pide Lahmacun ve Kebap Salonu | Anayurt Talas Kayseri | Pide Çeşitleri Tavuk Döner - www.haspide2.com